Suncanna jest obecna na polskim rynku od 2018 roku. Firma powstała z myślą o zapewnieniu naszym klientom najlepszych gatunków kwiatów konopi włóknistych (Cannabis sativa).

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy udało nam się wyselekcjonować najwyższej jakości odmiany kwiatów Cannabis sativa z upraw organicznych od najlepszych europejskich producentów – wszystkie z certyfikatami jakości, ręcznie ścinane i starannie trymowane.

Wszystkie nasze produkty konopi przechodzą podwójne testy laboratoryjne – wykonywane najpierw według norm europejskich i dodatkowo w polskim laboratorium według polskich norm.

O jakość kwiatów dbamy na wiele sposobów, między innymi przestrzegając rygorystycznych reguł transportu i przechowywania produktów. Pakowane kwiaty chronimy przed promieniami słońca w ciemnych opakowaniach i dbamy o zapewnienie optymalnego poziomu ich wilgotności wewnątrz naszych opakowań – jako pierwsi w Polsce dodajemy do wnętrza naszych produktów saszetki Boveda, które odpowiadają za zapewnienie optymalnego poziomu wilgotności kwiatów.

Co jeszcze wyróżnia nas na tle innych firm?

Przede wszystkim dostęp do naturalnych i sprawdzonych produktów. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi producentami uprawiającymi rośliny metodami organicznymi, bez używania pestycydów i herbicydów.

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego korzystamy z ekologicznych opakowań w formie szklanych słoiczków czy szklanych probówek z naturalnym korkiem. To dla nas niezwykle ważne, by zarówno nasze produkty, jak i opakowania były wytwarzane w zgodzie z naturą.