Dbamy o jakość

Wyznacznikami jakości produktów marki Suncanna jest współpraca wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami, a także dbałość o produkt na każdym etapie – od pozyskiwania po przechowywanie.

Dlaczego współpraca z certyfikowanymi dostawcami jest dla nas tak ważna? Certyfikacja to nie jest zwykły papierek, a praktyczne rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo naszych klientów. Każda partia posiada przypisany Certificate of Analysis, potwierdzający zawartość: CBD, CBDA, CBG, CBGA, CBN, CBC, D9THC, THCA, D8THC, THCV. Mamy pewność, że oferujemy wyłącznie certyfikowane odmiany konopi włóknistej wpisane na listę UE.

Kwiaty Cannabis sativa uprawiane są w kontrolowanym środowisku. W naszej ofercie posiadamy w naszej ofercie wysokiej jakości kwiatostany różnych odmian konopi uprawiane metodami organicznymi, bez pestycydów i herbicydów. Charakteryzują się lekką i jednolitą strukturą, która obfituje w dojrzałe trichomy. W kwiatostanach konopi zidentyfikowano ponad 100 różnych terpenów, a każdy szczep ma tendencję do unikalnego typu i składu terpen. Różnorodność aromatów jest niezwykle imponująca, jednak najciekawszą cechą terpenów konopnych jest ich zdolność do synergicznego oddziaływania z innymi związkami w roślinie, takimi jak kannabinoidy.

Dbamy o wilgotność

Nasze produkty pakowane są zawsze z torebką Boveda wchłaniającą wilgoć i utrzymującą maksymalną świeżość.

Do każdego produktu dodajemy saszetkę Boveda Humidity Control, która utrzymuje wilgotność suszu na odpowiednim poziomie. Saszetki zapewniają dwukierunkową regulację, co oznacza, że gdy w pudełku jest zbyt sucho albo zbyt wilgotno – poziom wilgotności odpowiednio zwiększy się lub zmaleje. Torebki Boveda zatrzymują ponadto aż 15% więcej terpenów! Dodatkowo są one w pełni naturalne i całkowicie wolne od substancji chemicznych.

Dbamy o środowisko

Suncanna stosuje wyłącznie ekologiczne opakowania oraz słoiczki z brązowego szkła.

Kwiaty Cannabis Sativa są ręcznie ścinane, suszone w odpowiednich warunkach, starannie trymowane, a następnie pakowane w ekologiczne opakowania oraz słoiki z brązowego szkła. Dodatkową zaletą, która jest niezwykle ważna ze względu na ochronę środowiska, jest możliwość wielokrotnego używania naszych słoiczków do przechowywania innych konopi. Pojemniki te pełnią bowiem rolę mini humidorów utrzymujących świeżość kwiatów na najwyższym poziomie.